המרכז האוניברסיטאי לנוער - אוניברסיטת בר-אילן
רשימת זוכים בתחרויות

רשימת זוכים בתחרויות

האולימפיאדה הבלטית במדעי המחשב שנערכה ב 29-4-2022

מדליית זהב: אלעזר קורן, כיתה י’, יב”ע תקוות יעקב
מדליות כסף: דניאל ובר, כיתה ט’, חט”ב שז”ר קרית אונו ואלון תנאי, כיתה י’, דה שליט רחובות
מדליות ארד: יהלי הכט, כיתה י”ב, אוסטרובסקי רעננה ויואב לינהרט, כיתה י”ב, אילן רמון הוד השרון

האולימפיאדה הישראלית במדעי המחשב שנערכה ב 16-6-2022

מדליית זהב זכו: אורי פרנקל ואיתן אלבוים
מדליות כסף זכו: יואב לינהרט וכרמל אברמזון
מדליות ארד זכו: ליאור אלטחן, אלון תנאי, יהלי הכט, דניאל ובר ואיתמר ניר

האולימפיאדה האירופאית במדעי המחשב לבנות EGOI – טורקיה, אוקטובר 2022

מדליות כסף: יעל גינזבורג – תיכון ליד האוניברסיטה, מירושלים, שיר אריאל – מקיף אורט, מקרית מוצקין, שירלי מושקטין – תיכון המושבה, מזיכרון יעקב וליאור אלטחן – תיכון ע”ש יצחק בן צבי, מקרית אונו

תחרות הרובוקאפ ג’וניור 2022 התקיימה 6.4.22 באוניברסיטת בר-אילן.

רשימת הקבוצות שזכו לייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית בתאילנד ב 2022 הן:
קבוצת אוואטר, בי”ס יגאל אלון, ראשל”צ
קבוצת roboteam, מרכז למצוינות עירוני, עיריית ראשל”צ
קבוצת holybots, בי”ס אוהל שם, רמת גן
קבוצת xaea-12m, בי”ס אוהל שם, רמת גן

קטגוריית הופעת במה

מקום ראשון בקטגוריית הופעת במה מתחת לגיל 14: קבוצת reshitbot, בי”ס ראשית עירוני ח’, תל אביב
מקום ראשון בקטגוריית הופעת במה מעל לגיל 14: קבוצת אוואטר, בי”ס יגאל אלון, ראשל”צ
מקום שני בקטגוריית הופעת במה מעל לגיל 14: קבוצת מקרנה, בי”ס יגאל אלון, ראשל”צ
מקום שלישי בקטגוריית הופעת במה מעל לגיל 14: קבוצת פאור ריינג’רס, בי”ס יגאל אלון, ראשל”צ

קטגוריית הצלה

מקום ראשון בקטגוריית הצלה – קו: קבוצת xaea-12m, בי”ס אוהל שם, רמת גן
מקום שני בקטגוריית הצלה – קו: קבוצת TusTus, בי”ס מקיף ה’, אשקלון

קטגוריית כדורגל

מקום ראשון בקטגוריית כדורגל משקל קל מתחת לגיל 14: קבוצת סופה, בי”ס ראשית עירוני ח’, תל אביב
מקום שני בקטגוריית כדורגל משקל קל מתחת לגיל 14: קבוצת Flashball, מרכז למצוינות עירוני, עיריית ראשל”צ
מקום שלישי בקטגוריית כדורגל משקל קל מתחת לגיל 14: קבוצת quatro wheels, מרכז למצוינות עירוני, עיריית ראשל”צ
מקום ראשון בקטגוריית כדורגל משקל קל מעל לגיל 14: קבוצת roboteam, מרכז למצוינות עירוני, עיריית ראשל”צ
מקום ראשון בקטגוריית כדורגל ליגה פתוחה מעל לגיל 14: קבוצת holybots, בי”ס אוהל שם, רמת גן
מקום שני בקטגוריית כדורגל ליגה פתוחה מעל לגיל 14: קבוצת קליט, מבי”ס מקיף ה’, אשקלון

זכייה לפי קטגוריות:

תכנון ובניית רובוטים: קבוצת: TusTus, בי”ס מקיף ה’, אשקלון
תוכנה: קבוצת קליט, בי”ס מקיף ה’, אשקלון
פעולה הדדית של רובוטים: מקרנה, בי”ס יגאל אלון, ראשל”צ
יצירתיות: קבוצת squide games, בי”ס מקיף ה’, אשקלון
מכניקה: קבוצת holybots, בי”ס אוהל שם, רמת גן
אלקטרוניקה: קבוצת quatro wheels, מרכז למצוינות עירוני, עיריית ראשל”צ
חומרה: קבוצת RTT, מרכז למצוינות עירוני, עיריית ראשל”צ

X